Kontakt2020-09-02T10:55:22+02:00

Winell & Jern arkitekter AB

Hamngatan 13
582 26 Linköping
info@winelljern.se

Växel: 013-24 40 40

Bengt Winell
Bengt Winell
013 – 24 40 41
bengt@winelljern.se
Tobias Jern
Tobias Jern
013 – 24 40 42
tobias@winelljern.se
Daniel Fagerlund
Daniel Fagerlund
013 – 24 40 44
daniel@winelljern.se
Sandra Lundin
Sandra Lundin
013 – 24 40 45
sandra@winelljern.se
Ola Carlson
Ola Carlson
013 – 24 40 46
ola@winelljern.se
Caroline Klaar
Caroline Klaar
013 – 24 40 47
caroline@winelljern.se
Ida Sörensen
Ida Sörensen
013 – 24 40 43
ida@winelljern.se
Lizette Berggården
Lizette Berggården
013 – 24 40 49
lizette@winelljern.se
Hanna Ransjö
Hanna Ransjö
013 – 20 25 80
hanna@winelljern.se
Erik Wallén
Erik Wallén
013 – 20 25 81
erik@winelljern.se
Jenny Kvanta
Jenny Kvanta
013 – 20 25 82
jenny@winelljern.se
Emma Rydell
Emma Rydell
013 – 20 25 83
emma@winelljern.se
Carl-Fredrik Brodin
Carl-Fredrik Brodin
013 – 20 25 84
carl-fredrik@winelljern.se

 

Jobba hos oss

Hos Winell & Jern Arkitekter AB finns möjligheten att arbeta i ett litet företag med lång erfarenhet och korta beslutsvägar. Att vi arbetar med många olika typer av projekt innebär stor variation i arbetsuppgifterna. För oss är de tekniska hjälpmedlen mycket viktiga, varför vi valt att arbeta med de senaste programvarorna i Mac-miljö med hög prestanda. Vårt ljusa och fräscha kontor ligger i centrala Linköping.